רחוב בן גפן 74 גדרה. 7044724
support@selfie-gold.com
 

העיצובים שלנו
 
עגלת קניות
סיכום ביניים
 
אנחנו בפייסבוק
מאמרים »

תליון תמונה-מתנה מקורית

תליון תמונה-מתנה מקורית

שי לחג

אנחנו מחפשים כל הזמן מתנות מקוריות. מה כבר אפשר לתת כמתנה למישהו שיש לו הכל. אנשים מחפשים משהו חדש, משהו שאין למישהו אחר. מתנה אישית, מתנה מכל הלב, מתנה שיש רק למקבל אותה.  במיוחד הדבר חשוב בחגים. וללא ספק חגי תשרי אילו חגי המתנות. בתקופה הזאת לכולנו יש יותר זמן ופנאי למשפחה, לקבלה ולנתינה. בתקופת החגים כולנו מתפנים מטרדות היומיום והלב נפתח.

מתנה רגשית

בחגים הרגש נפתח. כולנו מחפשים משהו לרגש את יכירנו (ואולי גם להתרגש בעצמנו). תמונות הן דבר מרגש. ביחוד תמונה של המשפחה ושל אנשים יקרים לנו. כאשר נשלב את התמונה עם תכשיט זהב יפה הערך הרגשי עולה עם היופי של של העדי ושל מה שהוא מסמל.

תליוני תמונה

תמונה היא ללא ספק הדבר המקורי ביותר שיש. לאף אחד אחר אין תמונה כמו שלך. תמונה גם ניתן לעצב בעיצוב אישי.  לתמונה אפשר להוסיף כיתוב. כתמונה יכולה להיות צילום. תמונה יכולה להיות ציור. וניתן לעצב כיתוב או ציור או להעתיק משהו שמוצא חן ולשנות אותו כרצוננו. העיקר שיהיה משהו מהלב, מקורי ואוהב. תליון-תמונה הקומבינציההאידיאלית של מתנה אישית ומקורית

מתנה מאהבה

בכלל למה לתת מתנה? ביחוד בחגים, ימי הולדת ואירועים מיוחדים? אנחנו רוצים להפוך את החג או האירוע למשהו מיוחד. לכן אנחנו מחפשים מתנות מיוחדות. לעיתים נותנים משהו שימושי: בגד, מכשיר חשמלי או כלי לבית. אבל בימינו אילו שלכולם יש כבר את הכל, רובינו מחפשים את המעבר, מתנה מקורית ומיוחדת שנותנת ערך למקבל ובאותה מידה מצביעה על כוונת הנותן. מתנה שבאה מאהבה שאומרת "חשבתי עליך". הקדשתי זמן לעשיה ולכן זה מוקדש לך, ולך בלבד. לכן שזה צריך להיות משהו אישי שאין לאף אחד. הבעיה: מה?!!!

תכשיט תמונה

תכשיט הוא משהו שאנו נושאים על גופינו לכל מקום. לכן תכשיט עם תמונה של יקירנו מאד מתאים כמתנה. המשפחה היא דבר מאד יקר לכולנו לכן נשבץ בפנים את הדמות של אהבינו: אהוב, אהובה, בן, בת או אישה. דבר ראשון צריכים להחליט, למי המתנה? מתנה לחברה היא לא כמו מתנה לאמא, ובטח לא כמו מתנה לחמות smiley. לחברה אנו נבחר תליון-לב עם תמונה של שנינו או עם ציור יפה. לסבתא אפשר לתת תליון ווינטג' יפה עם תמונה שלה שהייתה צעירה או עם תמונה של הסבא שהיה צעיר. הנכדים גם  מככבים בתליונים. חבל שאי-אפשר לשים את כל המשפחה המורחבת. בכל זאת צריך לשמור על גודל התכשיט.

תליון בעיצוב אישי

עיצוב אישי הוא המפתח. "צלם-עצב-ענוד" יכול להיות המפתח ללב כל אחד או אחת. כולנו יכולים להיות יצירתיים. אנו בסלפי-גולד יכולים להפוך את היצירתיות שלכם למתנה מרגשת. כל אחד ואחת יכולים לעשות זאת ובמחירים שפויים. החומרים גם הם לפי בחירתכם: זהב כסף או גולדפילד. הכל באיכות הכי גבוהה. אחריות גם היא כלולה במחיר. וכמובן משלוחים מהירים בכל הארץ.

עיצוב: Digital Market