רחוב בן גפן 74 גדרה. 7044724
support@selfie-gold.com
 

העיצובים שלנו
 
עגלת קניות
סיכום ביניים
 
אנחנו בפייסבוק
מאמרים »

תכשיטנות וחדשנות

תכשיטנות וחדשנות

 אז למה תכשיטים בעיצוב אישי

התחלתי את דרכי בתחום התכשיטנות במקרה. הרי אני החנון האולטימטיבי. איש "היי טק" ברמ"ח אבריי שאת כל הקריירה שלו עשה בדילוגים מחברת טכנולוגיה אחת לשניה, מסטארט-אפ אחד לשני מאז שגמר את הטכניון.

רציתי לעשות משהו שונה לחבר את הידע שרכשתי עם השנים למשהו גשמי, דבר מה יומיומי, משהו שכולם צריכים. כשאתה מחפש, יש סיכוי שגם תמצא. ואז מצאתי את עולם התכשיטנות. השילוב בין טכנולוגיה לעיצובים וליופי.

התכשיטים קדומים הם, כימי האדם עצמו. האדם הקדמון קישט עצמו ב"תכשיטים" מחומרים שהיו זמינים לו: עצם, שיני בעלי חיים או אבנים צבעוניות. משחר ימיו רצה האדם להתייפות, ואחד האמצעים לכך היה ענידת התכשיטים. ההתקשטות הייתה התנהגות שכיחה אצל המין האנושי מאז שוכני המערות, ושרידים מתכשיטיהם נמצאו בחפירות ארכאולוגיות. מוזכרים תכשיטים רבים לאברי הגוף השונים, שהיו בשימוש אצל נשים ואצל גברים. הם הוכנו ממגוון חומרים מכל הסובב את האדם: מאבנים ומתכות: כסף, זהב, מהצומח ובעלי חיים, מחומרים טבעיים וחומרים מעובדים כגון בד ומתכות מורכבות.

שימוש מקורי בטכנולוגיה אנו עושים בסלפי-גולד. ע"י שימוש בטכנולוגיה יחודית של ציפוי אבני-חן  בזהב 24 קראט, אנו יוצרים משטחי זהב על אבן-חן בטכנולגיה יחודית. ע"י חשיפת האבן מהזהב ברזולציה גבוהה אנו מצליחם ליצור תמונות שכמוהן לא ניראו בעבר. השילוב של הזהב עם אבן החן יוצר תמונה יחודית שכמוה לא ניתן לראות עד היום בשוק התכשיטים.

מכיוון שניתן לעשות כל תמונה שהיא על כל אבן-חן מבריקה, פותחת הטכנולוגיה אפשרות של הטבעת דמויות, פנים חיות וכל דבר שאפשר להנציח בתמונה טובה על התכשיט. תכשיטים לצורך ביטוי עצמי, תכשיטים אישיים, פרסונליזציה, ומתנות אישיות, ניתן לעשות כיום בסלפי-גולד במהירות ובעלות סבירה מאד.

ע"י רתימת האינטרנט לתהליך, ככלי שמעביר את התמונות מהלקוח אל היצרן, סלפי-גולד, אם ע"י הורדת התמונה באתר או בשליחה במייל, הזמנים מתקצרים מאד וכך גם העלויות.

עיצוב: Digital Market