רחוב בן גפן 74 גדרה. 7044724
support@selfie-gold.com
 

העיצובים שלנו
 
עגלת קניות
סיכום ביניים
 
אנחנו בפייסבוק
מאמרים »

מתנות לראש השנה

מתנות לראש השנה

מתנות מקוריות לראש השנה

 

 

 

חגי תישרי היגיעו!

אז שוב היגיע המועד ומה קונים למי מתנה לחגים.  חגי ישראל הם חגי המתנות. צריכים משהו מקורי, משהו אישי, והכי חשוב משהו שלא קנינו אף פעם. אז מה בדבר תכשיט מקורי לשם שינוי?  תכשיט שנעצב לבד ולא יהיה כזה לאף אחד מלבד למקבלת. הפעם נלך על הרגש. תכשיט בעיצוב אישי.

מתנה לראש השנה? מתנה לסוכות? ואולי אפילו מתנה למארח או המארחת ביום כיפור. נהוג באמת להביא כלי בית או קישוטים (קישקושים) פשוט כי זה יפה ולא נעים לבוא בידיים ריקות. אבל משנה לשנה זה נעשה יותר קשה הן לנותן והן ל'אמא', 'אחות', 'גיסה',' חברה' וה"חותנת" מחק את המיותר (או השאר את כולן).

מתנה מקורית לחגים

כן, זה צריך להיות מקורי, משהו שלא נתנו בשנים קודמות, בעל ערך מינימלי (בכל זאת....). בעל ערך ריגשי (חשבנו עליך שקנינו את זה....... בול מתאים לך......). ושוב אנחנו מתעסקים בזה בשבועיים לפני חגי ישראל. מה שהופך את החגים ל"חגיגת מתנות".

אז מה עושים? למי שיש זמן מתחיל בשופינג חגים. ומי שיש שכל וקצת חזון מתחיל ב"גוגל שופינג". מבחר חנויות מקוונות מציעות שפע של דברים הבעיה היא שלא הכל ניראה כמו על המסך. ומה בדבר האמינות? האם אפשר לסמוך עליהם שיישלחו הכל בזמן וכמו שהבטיחו.

אנחנו בסלפי-גולד מודעים לכל החששות האילו. איך אומרים ""עברנו הכל". שיחות ארוכות עם לקוחות ששואלים "להזמין תכשיט אישי באינטרנט?". זה נשמע קצת "שונה".  שיחות טלפון, וואטסאפ או פייסבוק, שבסופם כולם משתכנעים. הסיפוק הגדול הוא שיחת התודה שהתכשיט האישי מגיע. "לא תארנו שזה יהיה כל כך יפה". כן, קשה להראות בהדמיה משהו כל כך מקורי ויפה. כן זה מצליח לנו.

אז מה בוחרים כמתנה לראש-השנה. תכשיטי קבלה חוזרים לאופנה. אם מתנה לאמא יכולה להיות "שמע ישראל" או "האש שלי" תכשיט שמגן מכל רע.  מתנה לאחות או מתנה לגיסה יכול יכול להיות "אלד" שסגולותיו ידועים לרבים או "מהש" שמקובל על לא פחות. ניתן לכתוב את "ברכת הגומל" או "ברכת הכוהנים" על תכשיט יפה.

 

אלדשמע ישראלברכת הגומלברכת הכוהנים

אבל הרעיונות שעשו כבר הן תמיד פחותות מהרעיונות שצצים. תכשיט מקורי יכול לבוא מהראש, מהלב, או סתם משהו שראינו ומצא חן בעיננו. אפשר כמובן גם לקחת משהו מהאתר ולבקש שישנו אותו לפי רצוננו. נצלם, נצייר, נשרבט, ונבקש מסלפי-גולד שיבצעו בשבילנו. בהתחלה זה מרתיע, הרבה התעסקות, איך להעלות לאתר? ואיך זה יצא? הרבה חסמים בהתחלה, עד שזזים. מהסתכלות בתגובות שקיבלנו בפייסבוק ובעל-פה, אנשים הופתעו כמה זה פשוט. וכמובן תמיד אפשר להתייעץ ולקבל הדמיה ללא כל התחייבות.

למתנה אישית ומיוחדת אין תחליף

למשהו אישי ומקורי אין תחליף. תכשיט ייחודי שיש רק לבעליו הוא משהו בעל ערך הן למקבל, לנותן ולכל אילו שרואים אותו בעתיד. יש לו ערך הרבה יותר ממחירו. בסלפי-גולד דואגים למחיר סביר מאד.

כשבוחרים תכשיט יחודי תמיד נשאלת שאלת החומר: זהב, כסף, גולדפילד ? התשובה תלויה תמיד באיכות ובמחיר (בסדר הזה). אסור להתפשר על איכות התכשיט ועל העמידות שלו לאורך הזמן. בסלפי-גולד אנו מבטיחים אחריות ארוכה לעמידות התכשיטים בפגעי הזמן. כל מוצר צריך להמשיך ולהראות כמו שהתקבל מאתנו בפעם הראשונה – תמיד. אין פשרות על איכות החומרים. כל הייצור נעשה בארץ והאמינות היא מעל כל שיקול אחר.

לסיכום, מתנה לראש-השנה הקרוב יכולה להיות, "מקורית ייחודית ואישית". תכשיט בעיצוב אישי יתקבל תמיד בברכה ע"י כמתנה למארחת (אפילו לחותנת). זהב או כסף תמיד באופנה ובחגי ישראל צריך לשמוח ותהיה הברכה בביתינו.

 

 

 

 

 

עיצוב: Digital Market